05/26 2020

Suszarki Valera

Jeżeli szukasz profesjonalnej suszarki Valera w Poznaniu to zapraszamy do sklepu fryzjerskiego Fryzomania na ul.Głogowskiej 66. Przygotowana przez nas oferta pomoże Ci znaleźć najlepsze suszarki do włosów w najniższych cenach. Nasza hurtownia oferuje suszarki do włosów Valera dla salonów fryzjerskich oraz osób indywidualnych. Serdecznie zapraszamy do naszego punktu:

Hurtownia fryzjerska Fryzomania
Fryzomania Tomasz Filipek
Głogowska 66
60-740 Poznań

hurtownia dla fryzjerów poznań

Dlaczego warto wybrać firmę Valera?

Jednym z podstawowych i niezbędnych urządzeń fryzjerskich zarówno w domu jak i w salonie fryzjerskim jest suszarka do włosów. Niemniej jednak wybór odpowiedniej suszarki to bardzo duże wyzwanie, gdyż powinniśmy pamiętać o tym, że suszarka musi być maksymalnie profesjonalna, bowiem tylko taka zapewni naszym włosom maksymalną ochronę i bezpieczeństwo. Zatem zasadne jest tutaj poświecenie kilku słów profesjonalnym suszarkom Valera, które zyskały niezliczoną ilość zwolenników. Wśród licznych maksymalnie profesjonalnych suszarek do włosów Valera, znajdziesz także taki model jak Suszarka Swiss Nano 9200 Light IONIC RED, która została wzbogacona w specjalistyczną funkcję jonizacji. Owa jonizacja przyczyni się do pięknego połysku na Twoich włosach a także zapobiega elektryzowaniu się włosów. Dodatkowo posiada regulację temperatury oraz nawiew zimnego powietrza, który jest niezbędny jeśli pragniesz mieć piękne i zdrowe włosy.

modele suszarek valery

suszarka 7500

suszarka srebna valery

syszarka czerwona valera

Swiss Silent Jet – Suszarki ciche, mocne, eleganckie

SWISS SILEN JET – Suszarki mocne, ciche i eleganckie. SWISS SILENT JET to technologia Numer Jeden pod względem mocy suszenia, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej głośności. Nowa linia Swiss Silent Jet zrewolucjonizowała dotychczasową definicję efektywności i komfortu użytkowania suszarek do włosów. Nigdy wcześniej stylizacja nie była tak efektywna, zapewniając jednocześnie tak przyjemnie cichą pracę suszarki. Po kilku latach intensywnych badań nad najbardziej efektywnym przepływem powietrza, dział Badań i Rozwoju VALERA wynalazł innowacyjną technologię Smart Airflow Technology. Linię Swiss Silent Jet prezentujemy w trzech wersjach silnika: Silnik DC-Pro-Motor o mocy 2000 W, silnik AC-Motor o mocy 2000 W oraz silnik AC-Motor o mocy 2400 W.

Technologia Smart Airflow – Inteligentna Technologia Przepływu Powietrza umożliwia nowym suszarkom do włosów osiągnąć niezwykłą wydajność funkcjonowania.

valera 9200

wszystkie modele suszarek valera

Bezpieczeństwo włosów najważniejsze!

Suszenie włosów jest bardzo częstotliwym zabiegiem jakim poddajemy nasze włosy. Dlatego trzeba pamiętać, że tylko profesjonalna suszarka do włosów może ochronić nasze włosy przed wysoką temperaturą i jej szkodliwością. Jeśli będziemy o tym pamiętali, nasze włosy będą piękne, zdrowe i mocne. My natomiast będziemy mieli świadomość, że nie szkodzimy naszym włosom tylko staramy się dbać o nie w profesjonalny sposób. Niech zatem wyrazem naszego profesjonalizmu troski o włosy będą suszarki Valera. To inwestycja, która się opłaci.

Wszystkie modele suszarek Valera są dostępne u nas w sklepie w Poznaniu na ul.Głogowskiej 66. Serdecznie zapraszamy

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookie (także przez inne portale, w tym portale społecznościowe), niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji.